Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa Rio de Janeiro appartement van 32 m² ligt in de wijk El Bosque, op 25 minuten wandelen van de Atlantische Laan en biedt ruimte aan maximaal 3 gasten. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in de accommodatie.

Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartementen zijn uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken.

Het appartement heeft een eersteklas ligging op 750 meter loopafstand van metrostation Cardeal Arcoverde en vrij dicht bij Mural Babilonia. Parque Estadual da Chacrinha is bereikbaar binnen 2 km. De Escadaria Selarón is op 6 km van 1-slaapkamer Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartementen gelegen. BRS 1 Rodolfo Dantas bushalte is op een klein stukje lopen van het 1-badkamer appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa Rio de Janeiro
Quadra Da Praia Perto
Mobiele prijsaanbieding

Quadra Da Praia Perto

50 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
Copacabana 70M Da Praia Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Copacabana 70M Da Praia Copacabana

50 m van de accommodatie
USD 173 USD 156
per nacht
Apartamento Todo Reformado E Decorado, Pertinho Da Praia
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Todo Reformado E Decorado, Pertinho Da Praia

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
102 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    9 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement gelegen?
      Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement is in de wijk Copacabana gesitueerd, binnen 10 minuten lopen van Boardwalk of Copacabana.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Companhia do Garfo en Hortifruti restaurants, gelegen op ongeveer 11 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement?
      Bij Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast en een oven.
    • ❓
      Wat is de afmeting van Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement?
      Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement meet 32 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan het appartement huisvesten?
      Het appartement kan accommodatie voor tot 3 gasten aanbieden.
    • ❓
      Is er een wasmachine in Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    9 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pri502|Estudio Completo A 2 Min Da Praia De Copa Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten